Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

26 grudnia 2021

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieustannie znajduje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił nieduży sklep, w którym mielono ziarna kawowca i przyrządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one w mgnieniu oka serca rezydentów miasta. Sto lat później firma Lavazza nadal oczarowuje smakiem swoich kaw, wytyczając trendy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje zaledwie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do kapsułek sprzedawanych przez tego producenta. W tej chwili na rynku nabyć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale wciąż charakteryzuje je głęboki aromat.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do szeregu znanych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Intenso Gola czy Vigoroso Ira), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), czekolady (Mokaccino) i kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

You May Also Like