Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

21 października 2021

Sprawdź, gdzie zamówić bluzy sportowe.

Kto uprawia sport systematycznie zapewne dobrze wie, iż jedynie odpowiednia odzież sportowa umożliwia ćwiczenia w całkowitym komforcie. Kompletując strój do ćwiczeń, przede wszystkim tych na świeżym powietrzu, jak jogging, jazda na rolkach bądź piłka nożna, pamiętajmy o zamówieniu bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – wytrzymałość i efektywne odprowadzanie wilgoci

Modele bluz z suwakiem, kapturem i bez od dziesięcioleci są już standardowym elementem powszedniej odzieży. Przestały nawet zaskakiwać w miejscach pracy, gdzie dotychczas obowiązywał ścisły dress code. Bluzy postrzegane są jako ubranie typu casual, bo są wygodne i nie ograniczają ruchów, a wykorzystanie w nich grubszych materiałów sprawia, iż to świetne odzienie wierzchnie na późną wiosnę i jesień. Bluzy sportowe, chociaż posiadają dość podobny krój, są pod wieloma cechami inne niż bluzy casual. Te ostatnie najczęściej szyte są ze stuprocentowej bawełny ewentualnie bawełny z nieznaczną domieszką np. elastyny. Bluzy sportowe zaś często wykonane są wyłącznie z poliestru. Jest to niesłychanie wytrzymały materiał, który nie ulega tak szybko rozciąganiu i jest mniej podatny na rozdarcia. To dlatego jest świetny do wytwarzania z niego odzieży sportowej, która musi znieść znaczne przeciążenia oddziałujące na nią w trakcie dynamicznego treningu. Ponadto poliester wyśmienicie odprowadza wilgoć, wobec tego ćwiczący nie spędza kilku godzin w wilgotnej od potu odzieży.

Bluzy sportowe zamawiaj w sklepach sportowych autoryzowanych dystrybutorów

Kupujmy głównie ubrania najlepszych marek. Oczywiście, musimy wówczas być gotowym na wyższy koszt zakupu takiej bluzy, niemniej jednak w zamian dostajemy wysokiej klasy towar z wytrzymałych materiałów, który na pewno będziemy używać wiele miesięcy. Jeśli jakiś typ bluzy sportowej ma określony zastosowanie, nie powinno się zastępować jej bardziej lifestyle’ową odzieżą, np. bluzy bramkarskie posiadają specjalne zabezpieczenia na łokciach chroniące zawodnika podczas wykonywania parad, natomiast bluzy dla biegaczy posiadają wysoki kołnierz, który osłania przed podmuchami wiatru. By mieć pewność, iż kupujemy oryginalne ubranie, wybierajmy sklepy firmowe albo prowadzone przez oficjalnych dystrybutorów, które oferują ogromny asortyment bluz sportowych damskich, męskich i dla dzieci.

Dane firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]

You May Also Like