Tani i mobilny magazyn namiotowy – najważniejsze cechy

18 grudnia 2018

Rozwój firmy zwykle wiąże się z potrzebą zwiększenia używanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku biur nie powinno to sprawić trudności, to te mogą pojawić się, kiedy niezbędna będzie rozbudowa składów. Istnieją jednak skuteczne metpdy na to, by zrobić to niewielkim nakładem czasu i, co najważniejsze, funduszy. W takich sytuacjach warto postawić na magazyny namiotowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Całoroczny magazyn namiotowy

By móc korzystać z tych zalet, wybierając namiot magazynowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do użytku przez cały rok. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno zimą, jak i latem, musi być on posiadać stabilną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem łączenia jej poszczególnych elementów. Jeszcze ważniejsze okazują się cechy materiału, z którego wyprodukowano poszycie. Musi on radzić sobie z nasłonecznieniem, ale też być wytrzymały na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, wiatru oraz śniegu. Niezbędnym elementem wyposażenia jest poza tym system niwelujący skraplanie się wody we wnętrzu namiotu.

Namiot magazynowy – popularne wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia dobór obiektu odpowiedniego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, scalając wiele namiotów w jeden obiekt za pomocą specjalnego systemu.

You May Also Like