Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

24 maja 2022

Drukarka 3D dystrybutor. Więcej na https://cadxpert.pl.

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS i SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i sprzętu marki Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę aparatów do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 9085, Antero 800 NA i pozostałe (biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, specjalistów i biznesmenów

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do biznesmenów, profesjonalistów i reprezentantów różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą omówić z ekspertami możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z asortymentu sklepu, swoje projekty czy są po prostu zaciekawieni procedurą wydruku 3D, mogą zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje także wszechstronną obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, szkolenie pracowników w obsłudze zakupionych drukarek 3D czy wsparcie merytoryczne i techniczne.

Drukarki 3D – teraz też w zasięgu niewielkich firm

Jak kształtują się koszty narzędzi do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Już niewielkie albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Inwestycja w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego szybko się zwróci – w obrębie branż, jak m.in. odlewnictwo, stomatologia, motoryzacja czy medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor urządzeń do druku 3D dynamicznie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie i rozwiązania, na które jeszcze niedawno było stać wyłącznie ogromne korporacje. Dziś – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z miesiąca na miesiąc obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku przestrzennego są nieustannie ulepszane i rozwijane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji i obniżenie kosztów.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

You May Also Like