Sztuczne rzęsy – idealna oprawa oczu w kilka sekund

17 stycznia 2020

Więcej informacji o przedłużanych rzęsach

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. Obecnie także panie, których los nie obdarował ciemną oprawą oczu, mogą chwytać za serce zniewalającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z tworzyw są one produkowane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – typy

Przedłużane rzęsy to niezawodna i łatwa metoda na idealne wykończenie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i spektakularne rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy na pasku lub w formie kępek. W pierwszym przypadku wystarczy nalepić cały pasek do skóry górnej powieki zaraz nad zarysem rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania włosków, lecz można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych kącikach oczu. Obecne na rynku warianty rzęs są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak jedwab, włosie pozyskane z norek syberyjskich bądź wyjaławiane ludzkie włosy, ale także z najwyższej jakości polimerów, przykładowo z poliestru. Obecnie popularnością cieszą się też rzęsy wegańskie.

Jak wybrać przedłużane rzęsy?

Przedłużane powinny być lekkie, by nie obciążać powieki i zapewniać najwyższy wysoki komfort, a zarazem łatwe aplikacji i nadzwyczaj trwałe. W sprzedaży znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku bardzo dobrze sprawdzające się na eleganckich imprezach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich zakładania niezbędne są odpowiednie przybory – szczypczyki oraz hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji uczuleniowej. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, powinno się również posmarować powieki specjalną odżywkę wzmacniającą naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

You May Also Like