Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

9 stycznia 2019

Zobacz, gdzie zamówić słoik z kranem, wejdź na superbutelki.pl

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, oranżad, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like