Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

22 grudnia 2019

Szukasz części do Renault Kraków? Wejdź na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

You May Also Like