Rolety okienne na wymiar

11 kwietnia 2019

Rolety okienne, sufitowe oraz ścienne wspominane są rok w rok wśród trendów na modnie i nowocześnie urządzone wnętrza. Siłą rolety okiennej jest jej uniwersalność oraz bogactwo kolorów i wzorów. Czy to rozwiązanie zda egzamin w każdym pomieszczeniu?

Kolorowe rolety – jak je wybrać do stylu pokoju?

Dobry producent potrafi zaoferować kilkanaście, a nawet więcej wariantów kolorystycznych różnych typów rolet okiennych. Rolety dzień i noc, mini i zebra można kupić w szerokim wachlarzu barw.
Wybierz kolor zbliżony do Twojego wnętrza bądź postaw na barwę w kolorze przeciwnym do ścian, mebli oraz dodatków. Bezpieczna kolorystyka, która zawsze się sprawdzi, to czerń, biel, beże i szarość. Szczególnie szara barwa jest efektowna i elegancka, a jednocześnie wspaniale rozświetla i powiększa optycznie wnętrza.

Typowe wymiary rolet okiennych

Wymiary standardowych rolet okiennych mierzy się według proporcji szerokość x wysokość. Firmy wytwarzające rolety proponują rozmiary od trzydziestu pięciu do stu czterdziestu cm szerokości oraz od stu szesnastu do dwustu trzydziestu cm wysokości. Tego typu rolety dopasowane są do okien o typowych wymiarach.

Rolety okienne na wymiar

Dla osób, którym marzą się rolety, ale mają okna w nietradycyjnym rozmiarze, idealnym produktem są rolety okienne wykonywane na wymiar. Jeżeli więc sprzedawane w sklepach rolety nie będą pasować wielkością do Twoich okien, to alternatywnym rozwiązaniem jest roleta sufitowa, ścienna lub usługa darmowego przewężenia rolet.

You May Also Like