Rolety okienne na każdą kieszeń

25 grudnia 2018

Nie masz pomysłu na nowoczesne i modne urządzenie swojego pokoju? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony można dodać koloru wszystkim pomieszczeniom albo nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je dzielić według różnych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Zwykle jest to prosty do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu poliester.
Ze względu na zastosowanie można podzielić rolety na ścienne i okienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi typ jest zalecany do okien o niestandardowych rozmiarach, z większą ilością modułów lub wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są drogie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak ciągle rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety możesz kupić w bardzo zachęcających cenach. Na co dzień cena jest niska, a do tego zdarzają się także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjny, stąd nie brakuje zwolenników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.

You May Also Like