Profesjonalne pasty do mycia rąk

28 grudnia 2018

Znajdź pastę do rąk

Pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy rzemieślnicy – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich głównie różnego typu farby, oleje, smary, sadze, a także, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najskuteczniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta BHP do rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się odpowiednimi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, by pasta zawierała dodatkowo substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do rąk – nieodzowna m.in. w warsztatach samochodowych

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się także w domu – okaże się bardzo pomocna w trakcie porządków lub w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

You May Also Like