Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

19 stycznia 2020

Jeśli potrzebujesz 3D drukarek, powinieneś odwiedzić ten adres

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Wyliczono, że używając drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można praktycznie o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Drugim liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko otrzymać tożsame prototypy, do czego dąży się z reguły w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w rozlicznych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest solidny oraz dokładny, a podczas procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie pojawiają się wypaczenia.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

You May Also Like