Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

4 marca 2019

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić odpowiednie zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega również skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Dobór właściwego produktu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Trwałe i proste w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a proste składanie i rozbiórka pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.

You May Also Like