Nowe e-commerce – zakupy spożywcze przez internet

3 marca 2021

Szukasz pełnej oferty zakupów spożywczych przez internet? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na e-skowronek.pl.

Trudno jest uniknąć nieodzowności wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrwać bez licznych rzeczy, lecz bez świeżych warzyw oraz owoców jest to niemożliwe. Niestety nierzadko okoliczności zawodowe lub życiowe powodują, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością problematyczną. Wówczas dużym udogodnieniem jest możliwość zamówienia zakupów z dostawą do domu.

Zakupy spożywcze online to wygoda oraz oszczędność czasu

Powszechny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na rozkwit sprzedaży online w naszym kraju. W związku z wciąż zmieniającym się rynkiem i potrzebami odbiorców, sporo firm wykorzystujących przedtem tylko tradycyjne kanały sprzedaży, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tym kierunku skierował się także sektor spożywczy, który z reguły nieczęsto oferował zakupy z dostawą do domu klienta. Obecnie z delikatesów online korzysta dużo różnych grup odbiorców. To często osoby mające pod opieką schorowanych członków rodziny, opiekunowie niemowląt, osoby zatrudnione w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrealizować zakupów w godzinach gwarantujących zakupienie w markecie świeżych produktów, ale też osoby w podeszłym wieku, dla których codzienne wizyty nawet w pobliskim markecie mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się również dla komfortu – to doskonała oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia czy też spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – dostawa pod wskazany adres w 2 dni

Korzystając z zakupów z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać z szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale też mięs, ryb oraz wędlin dostarczanych wyłącznie przez wypróbowanych i solidnych polskich producentów. Ponadto sklep sprzedaje aromatyczne, tradycyjne pieczywo dostarczane z piekarni popularnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wybrany adres w ciągu 48h, a za zakupy powyżej określonej sumy oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą przy odbiorze.

Dane firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]

You May Also Like