Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

2 stycznia 2020

Znajdź pyłki do paznokci

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest proste. Tak naprawdę to trudne zadanie wymagające określonych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Nieszablonowo umalowane paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci używają kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – zwiększ możliwości ozdabiania

Do dekoracji paznokci podobno potrzebny jest tylko najzwyklejszy lakier. Warto jednakże mieć na uwadze, że za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe wyłącznie przy użyciu dodatkowych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Ich zastosowanie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi dowolny wymyślony wzorek, lustrzane odbicie lub metaliczny odblask. Poza pyłkami, producenci oferują także ozdoby do paznokci w formie naklejek pozwalające na uzyskanie efektu hologramu.

Kto produkuje ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najistotniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Christian Louboutin, ABA Group, Indigo, Semilac, Silcare, Milani, CND oraz Miyo.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

You May Also Like