Namiot imprezowy – organizacja imprez w plenerze

18 kwietnia 2019

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Dla kogo namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniej zabawy!

Atuty namiotów na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru również maskownice w kilku kolorach.

You May Also Like