Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

21 marca 2019

Więcej o matach dezynfekcyjnych na http://bit.ly/2Ms4tcs

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są używane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, w myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, a więc wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także redukują zagrożenie roznoszenia się opiłków czy pyłu. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i komfort zatrudnionych oraz innych ludzi przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed przypadkowym potknięciem się.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

You May Also Like