Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

22 kwietnia 2019

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

You May Also Like