Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

14 stycznia 2022

Zobacz, gdzie zamówić butelki szklane w hurcie.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to również sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie małe firmy, o ile znajdą klienta na swój smaczny, autorski czy też ekologiczny wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, by produkt jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane słoje oraz butelki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to sposób na optymalizację wydatków

Wiadomym jest, iż oferty od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. dżemy, piwo kraftowe lub ocet, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko formą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety przeważnie można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu też otrzyma opakowania szybciej.

Co kupimy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła świetne do rozlewania soków, wina bądź piwa. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od wielkości opakowań – po 400, 1400, a nawet 3200 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać nabyty towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można także kupić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like