Gdzie kupić oryginalne części do samochodów Dacia?

6 września 2020

Więcej o Dacia części

Dacia to rumuński producent motoryzacyjny, który współdziała z francuską firmą Renault od dnia powstania. W naszym kraju auta tej firmy wzbudzają duże zainteresowaniem klientów – zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, są wygodne, obszerne, dostępne w przystępnych cenach, a części Dacia można łatwo nabyć w wielu warsztatach motoryzacyjnych czy sklepach stacjonarnych i online. Dużo statystyk za 2018 roku podaje, iż najpopularniejszym modelem Dacii naszym kraju był Duster – w tym roku nabyto niemal 10 tys. tych aut. Na następnym miejscu znajduje się Dacia Sandero z ilością blisko 6,5 tys. kupionych egzemplarzy. Kupujący ochoczo decydowali się także model Lodgy.

Lampy, układ hamulcowy – te części Dacia kiedyś kupisz

Zgodnie z opinią użytkowników pojazdów marki Dacia, zużyciu po kilku latach ulegają części takie jak np. elektryka, światła, układ wydechowy, jak również elektronika, jednakże jest to oczywiste przy regularnej eksploatacji samochodu. Szczęśliwie najczęściej ulegające zużyciu części Dacia można kupić w szeroko zaopatrzonych sklepach internetowych, w których dostępne są zarówno elementy podwozia, układu hamulcowego, jak i akcesoria wewnętrzne aut. Za sprawą rozległej oferty sklepów można bez problemu zadbać o każdą, nawet tak drobną część naszego auta jak przyciski świateł czy spinki nadkola.

Kupuj części zamienne Dacia online

Czemu warto kupić części Dacia online? Przede wszystkim z uwagi na obszerną ofertę modułów eksploatacyjnych, jak również atrakcyjne ceny. Po asortyment sklepów internetowych częstokroć sięgają nie tylko profesjonalni mechanicy samochodowi, którzy poszukują części do warsztatów, ale także osoby prywatne.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

You May Also Like