Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

4 grudnia 2020

Jeśli szukasz baniaka na wino, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like