Dwuskrzydłowe, ocieplane i na wymiar – drzwi zewnętrzne drewniane

16 marca 2020

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe znajdziesz na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi zewnętrzne mają kilka zadań – zabezpieczają przed wtargnięciem osób niepowołanych, izolują od szumu docierającego z ulicy oraz ochraniają dom przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Czemu warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne nie ulegają odkształceniu

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne już od dawna cieszą się ogromną popularnością, z uwagi na swoją wytrzymałość oraz parametry techniczne. Drewno świetnie się prezentuje i da się je wykończyć na przeróżne sposoby. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż w domu odczuwamy komfort cieplny, a jednocześnie koszty ogrzewania są znacznie niższe. Kupując drzwi do mieszkania wypada rozważyć modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Ze względu na swoje cechy ogromnym popytem cieszą się w szczególności ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego – nie zniekształcają się i trudno je uszkodzić, więc doskonale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi wejściowe są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi wejściowych

W sprzedaży znajdziemy również drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla osób, które kładą nacisk na niesztampowy design. Jeśli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która realizuje spersonalizowane projekty na zlecenie, a przy tym zapewnia kilkuletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, na przykład ornamentowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, warto również podkreślić inne atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Są one trudne do wyłamania, gdyż obecnie często wyposażone są w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to lokatorom wysoką ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe są wyposażone także wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. Żeby chronić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, przy ich wytwarzaniu stosuje się lakiery wysokiej jakości.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like