Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

25 lutego 2019

Czapraki dla koni znajdziesz na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw znakomicie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

You May Also Like