Alternatywa dla sal weselnych – namioty ślubne

27 listopada 2018

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne produkowane z myślą o kameralnych spotkaniach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości. Urządzasz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot na wesele – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o komfort zaproszonych

Ważna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.

You May Also Like