Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

17 kwietnia 2020

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących wykonania wirtualnego spaceru w Google Moja Firma, kliknij tu

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach istotny punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej skuteczna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych marek, firm bądź usług. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by prześcignąć konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma adresu strony internetowej firmy, wszelkich aktualnych informacji, odpowiedniej prezentacji firmy oraz umieszczenie estetycznych zdjęć. Istnieje też inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma sporo zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like