Wakacje w polskich Tatrach – jak znaleźć apartamenty w górach?

16 grudnia 2019

Oferta apartamentów w górach w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Nasze góry od dekad są często wybierane przez turystów z stron Polski i Europy. W rzeczy samej nie powinno to dziwić, ponieważ atrakcje, które oferują potrafią zachwycić dosłownie o każdej porze roku. Poza sezonami letnim i zimowym, kiedy górskie miejscowości letniskowe goszczą tysiące gości, w Tatry można przyjechać również wiosną (wówczas najważniejszą atrakcją są z pewnością rozkwitające krokusy) oraz jesienią, kiedy niższe partie pasma gór oszałamiają mocą i zróżnicowaniem kolorów. W wakacje Tatry kuszą sympatyków trekkingów i spacerów po szlakach o zróżnicowanym poziomie trudności, zimą natomiast zapewniają doskonałe warunki narciarzom. Niewątpliwym atutem Tatr jest także obfita ilość punktów noclegowych o rozmaitym standardzie – także bogato wyposażonych apartamentów kierowanych do wybrednych gości.

Apartamenty w górach – w których miastach szukać?

Jeśli idzie o miasta z dużą ilością apartamentów na wynajem, w Tatrach na czoło wysuwa się naturalnie Zakopane. Nie wywołuje to zaskoczenia, bowiem zimowa stolica Polski jest najsłynniejszą, a w związki z tym najchętniej odwiedzaną miejscowością w tym paśmie – jej rozwinięta infrastruktura jest odpowiedzią na potrzeby turystów. Apartamenty w górach znajdziemy także w Kościelisku i mniejszych wsiach tej gminy. Na ilość atrakcyjnych propozycji wynajmu apartamentów w górach nie mogą też uskarżać się urlopowicze zamierzający odpocząć w Białce Tatrzańskiej, gdzie czas można spędzić między innymi w jednym z pięciu ośrodków narciarskich. Na liście wsi z dużą ilością apartamentów na wynajem jest też Bukowina Tatrzańska – wieś słynna zwłaszcza z niespotykanej nigdzie indziej architektury z wczesnych lat XX wieku i sportów zimowych.

Wynajem apartamentów w górach – jak wybrać ciekawą ofertę?

Szukając apartamentów w górach, powinno się zawsze dowiedzieć się, na co możemy liczyć w danym miejscu – wtedy unikniemy ewentualnych nieprzyjemnych niespodzianek podczas wyjazdu i zagwarantujemy sobie relaks na odpowiednim poziomie. Warto to uczynić tym bardziej, że firmy świadczące wynajem apartamentów w górach oferują turystom różne wygody – jak przykładowo dostęp do basenu oraz placu zabaw, wannę z jakuzzi lub palenisko. Nie bez znaczenia jest też kwestia tego, czy w danym apartamencie możemy przebywać ze zwierzętami lub małymi dziećmi. Aby wyselekcjonować tylko oferty spełniające nasze oczekiwania, najwygodniej posłużyć się stronami online gromadzącymi wartościowe ogłoszenia i zarazem umożliwiającymi też rezerwację terminu.

Dane firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]

You May Also Like