Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

28 grudnia 2020

Dowiedz się, jak zamówić aktualizację WordPressa.

WordPress, który został stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego obecnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten CMS może być źródłem kłopotliwych sytuacji, toteż istotną i pomocną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Dlaczego warto polecić utrzymanie WordPressa profesjonaliście?

Utrzymywanie strony internetowej na najświeższej wersji systemu zarządzania treścią jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony zaniedbują cykliczną instalację kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców lub zawirusowanie. Co więcej, mimo że WordPress jest dość łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować akcydentalnymi trudnościami z poprawnym działaniem sklepu lub strony. Stąd też wymagane jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, powinno się zlecić opiekę nad stroną internetową znawcy.

Do kogo adresowana jest usługa opieki technicznej nad stroną www?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana głównie do klientów biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich firm, którym zależy na skutecznym i nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest także freelancerom i blogerom prowadzącym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie usługi zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a i eliminacja następstw cyberataków. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też rozmaitego typu monitoringi (między innymi zmian wtyczek, zmian zawartości oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

You May Also Like