Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

19 października 2022

Sprawdź, jak zamówić catering firmowy. Zajrzyj tutaj.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe lub sympozjum – każda pokaźniejsza firma niechybnie w końcu stanie przed koniecznością przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Kursy i sympozja biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 6-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 dni. Ich partycypanci dostają ścisły program wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół dwie-trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść sycący posiłek w pobliskiej kafeterii. Z tej przyczyny tak istotne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę, w której odbywa się prelekcja. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk i koszuli. Oferta cateringu biurowego obejmuje także udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – powierz to firmie oferującej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Poza tym jest to też możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie kwestii roztrząsanych na spotkaniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście renomowanych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając samodzielnie przyszykowane czy też zakupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał także o wygodzie uczestników.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like