Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

12 września 2019

Co warto wiedzieć o okna serwis Warszawa?

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien źle działają również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

You May Also Like