Sprzątanie strychów – jak zrobić to szybko i sprawnie?

15 września 2018

Opróżnianie strychów może odbyć się szybko i bez problemu. Funkcjonuje dużo firm, które pomagają się z tym uporać, wyposażając klientów w akcesoria potrzebne przy sprzątaniu strychów. Jakie to akcesoria? Sprawdźmy to.

Sprzątanie strychów – remonty i przeprowadzki

Modernizacje nieruchomości to bardzo pracochłonne działania, szczególnie jeśli dotyczą sporych pomieszczeń. Gruz należy zutylizować, używając w tym celu wypożyczone wcześniej kontenery. Takie narzędzia wspomagające sprzątanie strychów możemy dostać u profesjonalnych przedsiębiorstw, świadczących usługi we wszystkich miastach (np. w Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie). Za stosowną opłatą można je wypożyczyć na konkretny termin (na przykład 2-3 dni). Koszt wywiezienia śmieci ze strychu nie jest duży – zależny jest od kubatury lokalu i modelu sprzętów przekazanych do recyklingu (lodówki, ekrany LCD lub płyty CD).

Sprzątanie strychów – nawiąż kontakt ze specjalistami

Dzięki takim propozycjom nie musimy sami usuwać gratów z dużej powierzchni – fachowcy wykonają wszystko błyskawicznie i bez problemu. Do tego jeszcze pracownicy firmy zapakują śmieci do specjalnego pojemnika i wywiozą całość do utylizacji. Zepsute urządzenia gospodarstwa domowego muszą zostać poddane zabiegom zgodnym z decyzjami UE, nie można więc na własną rękę ich demontować i usuwać. Dlatego jeśli planujemy posprzątać strych – skontaktujmy się ze specjalistami, którzy mają odpowiedni sprzęt i mają możliwość zutylizowania odpady, nieważne czy są to stare płytki, czy niesprawny monitor.

You May Also Like