Sprzątanie i czyszczenie grobów

18 stycznia 2019

Zapewne żaden z czytelników nie chciałby, by groby jego krewnych były zapomniana. Tymczasem jednak, nie zawsze mamy czas na to, by się nimi zająć, odwiedzając nagrobki jedynie przed związanymi z bliskimi świętami. Na szczęście jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na zapomnienie – trzeba tylko powierzyć ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym firmie. Gdzie znaleźć podobne usługi? Co na nich zyskamy i jak dużo na nie wydamy?

Gdzie szukać czyszczenia grobów?

Ogłoszenia firm proponujących czyszczenie grobów łatwo wyszukamy w internecie – wystarczy wpisać odpowiednie frazy w wyszukiwarkę. Oprócz tego, firmy tego rodzaju często promują się także w otoczeniu cmentarzy – jeśli uważnie przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, z pewnością znajdziemy dobrą dla nas osobę.

Kto oferuje czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu usług oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się miejscami pochówku naszych krewnych. Decydując się na wybór ich pomocy, możemy liczyć także na renowację nagrobka, montaż ławeczki przy grobie, stawianie zniczy oraz sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie pojedynczego zlecenia lub skorzystanie z współpracy długoterminowej.

Stawki za usługę czyszczenia grobów

Na pytanie o koszty takich prac niełatwo jest odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ koszty mogą znacznie różnić się w wielu miastach. W wielu polskich miejscowościach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem w granicach trzydziestu PLN. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa kosztować będzie zaś około czterysta zł za pojedynczy nagrobek.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

You May Also Like