Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

28 września 2021

Tworzenie sklepów internetowych - tutaj przeczytasz o aktualnej ofercie.

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, posiada moc zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z używając bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi klientów. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się również ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy np. za pośrednictwem PayU.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala także na analizędanych sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o użycie wyłącznie koniecznych, sprawdzonych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu i jego ochronę przed cyberatakami. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowych produktach oraz promocjach lub publikować rozmaite porady i omówienia oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

You May Also Like