Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

21 lutego 2022

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne i grille dla pracowników i ich bliskich, których celem stworzenie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby celebrować osiągnięte wyniki, jak również rozmaite konferencje, gale dla kontrahentów biznesowych oraz kursy. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Jeżeli nie mamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, w których można urządzać galę, warto sprawdzić propozycje wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do charakteru organizowanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów spółki, w trakcie których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Powinno się w takich przypadkach urządzić imprezę w klimatycznym miejscu, które dodatkowo uwydatni doniosłość wydarzenia. Z kolei jeżeli na event sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba zdecydować się na lokal, zlokalizowany obok bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering dobrej firmie

Podczas planowania eventu firmowego nie można pominąć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku rzetelnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczony punkt smakowitych dań dla obecnych, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stołów. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest także zapewnienie gościom nieskazitelnej obsługi. Powinno się więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w zgrabny sposób oraz zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i znakomicie wyglądające na talerzu dania.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

You May Also Like