Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

5 czerwca 2021

Więcej informacji o działalności rekomendowanego fotografa Google Kraków - zajrzyj tutaj.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. By zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może także reklamować się szczególnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest specjalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like