Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

7 sierpnia 2022

Szukasz szczegółowych informacji o weselach w Krakowie i okolicach? Dobrze trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na organizację przyjęcia dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności warto uwzględnić?

Poszukując sali na wesele para młoda powinna uwzględnić parę ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, by mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli salę taneczną. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie uciążliwe. Jeżeli na uroczystość poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, wypada poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, udekorowanie sali i wybranie menu. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić około 130 osób. Impreza może zostać zorganizowana też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli 40 minut.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

You May Also Like