Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

10 lipca 2022

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak korzystnej oferty przekąsek cateringowych!

Urządzenie nawet dużego przyjęcia nie jest problematyczne, o ile posiadamy pod dostatkiem czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów oraz późniejsze samodzielne preparacja z nich smakowitych przysmaków dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, ale nie oznacza to też, iż trzeba rezygnować z pomysłu celebracji istotnej rocznicy. W takim przypadku warto poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – umożliw gościom prowadzić luźną pogawędkę

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta skierowana przede wszystkim do firm, lecz zamawiają ją dość często również osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia planujące eleganckie bankiety. Polega ona na dostarczenie na imprezę potraw z gatunku finger food, to znaczy drobnych przekąsek, które da się spożyć bez siadania przy stoliku i nie używając widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerza – to zakąska na “jeden gryz”. Finger food to najczęściej tartoletki warzywne i owocowe, kanapki czy też roladki. Ten wariant cateringu rewelacyjnie sprawdza się na spotkaniach, podczas których organizatorom zależy na szerokiej interakcji zaproszonych osób. Umożliwia on prowadzenie długich pogawędek, a przy tym nie redukuje kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy wspólnym stoliku.

Plusy cateringu kanapkowego?

Zlecenie przyszykowania cateringu finger food zewnętrznej firmie ma mnóstwo atutów, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników imprezy. Schłodzone i ciepłe napoje oraz przekąski ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w niedużych wnętrzach, w których użycie odpowiedniej liczby stolików byłoby niełatwe. Catering bazujący na przekąskach momentalnie sprawia również, iż uroczystość ma mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Trzeba zaznaczyć, iż menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli eleganckie obiady, a zarazem zapewnia więcej opcji dopasowania ich do wyborów żywieniowych uczestników imprezy. Co istotne, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często stanowiło największą komplikację przy urządzaniu spotkań firmowych.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like