Prowadzisz firmę? Skorzystaj z kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej

19 lipca 2018

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa to główny każdej działalności gospodarczej. Do jakich przedsiębiorstw kierowana jest oferta pełnej księgowości? Jakie podmioty powinny skorzystać z pomocy wykwalifikowanego doradcy podatkowego?

Usługi księgowe dla małych i średnich spółek oraz firm

Z usług księgowych korzystają różne grupy podmiotów – tzw. mikro firmy, czyli jednoosobowe działalności gospodarcze, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także duże podmioty, np. spółki prawa handlowego, dla których dedykowana jest pełna księgowość. W ramach usług firmy korzystają m.in. z pomocy w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obsługi kadrowo-płacowej czy zarządzania płynnością przedsiębiorstwa.

Jak wygląda oferta księgowości

Masz swoją działalność i chcesz skorzystać z usług podmiotu oferującego kompleksowe usługi księgowe? Profesjonalne podmioty zapewniają prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji PIT (rozliczenia podatkowe), sprawozdań finansowych, przygotowywanie umów, a także kontakty z organami państwowymi. Jeśli chodzi o rachunkowość, to wykwalifikowany doradca wspomoże firmę w tworzeniu kalkulacji i ewidencji kosztów, opracowaniu zasad wyceny aktywów oraz pasywów, a także w zakresie dostosowania polityki rachunkowości do zmieniających się przepisów.

You May Also Like