Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

2 października 2019

Na http://tinyurl.com/y46rxwxk znajdziesz specjalistów, którzy sporządzą dla Ciebie wirtualny spacer w agencjach reklamowych

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do sąsiednich miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, że dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy też pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak salon piękności czy siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like