Profesjonalna opieka nad grobem

3 września 2021

Opieka nad grobami Kraków - zajrzyj w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze.

Oblicze pomników naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – skąd się bierze?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli montaż ławeczek oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych bliskich są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – kiedy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, że koszty uzależnione są także od rozmiarów grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

You May Also Like