Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

26 października 2021

Branża transportowa stale się rozwija, m.in. z powodu globalizacji, a także pojawiania się nowych rynków eksportu oraz importu. Z tej przyczyny potrzebuje też bardziej innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na wymogi permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są tylko surowce najwyższej klasy, dostarczane przez renomowanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni trzydziestu lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers tworzenie nowatorskich projektów na światowym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie szczególnie trudnych ładunków.

Producent przyczep – serwis w warsztacie w Malni oraz w punktach ASO

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni lub w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje wykonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o wygodę odbiorców, którzy decydują się na naprawy na własną rękę. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co zmniejsza czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w dużej mierze usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Pochodzenie zdjęcia: gniotpol-trailers.com.

You May Also Like