Pokoje w Gdyni – wybrać hotel czy pensjonat?

15 stycznia 2020

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miejscowości województwa pomorskiego – z małej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przeistoczyło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą turystów i inwestorów. Chcesz przyjechać na wakacje do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają między innymi muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W trakcie wczasów w Gdyni należy również pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z dziećmi dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chciałbyś przyjechać na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają turystom prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, jak również czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i pyszne posiłki w niewysokiej cenie.

You May Also Like