Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

15 września 2020

Więcej szczegółów o Balice parking uzyskasz tu

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

You May Also Like