Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

27 października 2023

Pod tym linkiem znajdziesz więcej szczegółów o ofercie parkingu przy lotnisku Kraków.

Szybkość, sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu oraz wygoda – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi przecież przebyć setki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne kwestie związane z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą naturalnie martwić się o swoje auto, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, toteż nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest ogromnie ważne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja pomocy zespołu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą liczyć na pomoc personelu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator czy spadek ciśnienia w oponach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

You May Also Like