Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

26 lutego 2019

W kuchniach, fabrykach przetwarzających artykuły spożywcze i gabinetach medycznych lub salonach kosmetycznych niezmiernie istotne jest zachowanie skrajnego porządku. To wymusza nie tylko wdrożenia restrykcyjnych procedur i korzystania z preparatów dezynfekujących, ale też właściwego wyposażenia. Narzędzia oraz meble użytkowane w takich miejscach nie mogą wchłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna zapewniać łatwe i dokładne czyszczenie oraz sterylizowanie. Zatem w miejscach, gdzie najważniejsza jest sterylność, idealnie zdają egzamin meble ze stali nierdzewnej.

Meble ze stali nierdzewnej – regały, okapy, blaty

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często wykorzystywane w przetwórstwie spożywczym, gastronomii oraz piekarniach. W kuchniach stołówek bądź lokali gastronomicznych wykorzystuje się m.in. blaty, stoły i regały do przechowywania produktów. Poza tym należy wspomnieć o okapach i zmywakach, a także wszelkiego typu stojakach, które mogą być zastosowane do wyrastania wypieków. Optymalną eksploatację lokalu ułatwiają meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – można z ich wykorzystaniem zorganizować praktyczną kuchnię nawet na małej powierzchni.

Meble ze stali nierdzewnej dla branży medycznej

Projektując konstrukcję mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze również pod uwagę potrzeby gabinetów medycznych i kosmetycznych. Tu w szczególności ważne są regały i stoły umożliwiające sterylne przechowywanie narzędzi oraz preparatów wykorzystywanych w czasie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej sprostają wszelkim wymaganiom stawianym względem wyposażenia używanego w gabinetach lekarskich – pozwalają na zachowanie jałowości otoczenia, są wytrzymałe i dobrze się prezentują.

You May Also Like