Komfortowy transfer na lotnisko

28 lipca 2018

Po długim locie w końcu docieramy. Jest już późno, zaś przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Podróż komunikacją miejską także nie jest trafionym pomysłem. Raz, że nie kursują teraz tak często, po drugie – wieziemy drogie walizki. By tego uniknąć, podróż w interesach należy zaplanować wcześniej i zapewnić sobie transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, iż dziś nie będzie to problemem. W miejscowościach z głównymi portami lotniczymi działają wszak przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko i do hotelu. Co istotne, ich oferta na pewno trafi w oczekiwania szczególnie wyczulonych klientów. Czym zatem różni się od tradycyjnego taxi? Czemu opłaca się postawić na tę opcję?

Dlaczego warto wybrać transfer na lotnisko?

Większość pasażerów z pewnością ucieszy to, że firmy oferujące transfer z lotniska w Krakowie i pozostałych większych miastach dysponują flotą złożoną wyłącznie z ekskluzywnych aut – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego taxi, pasażerowie mogą zamówić transport swoich partnerów biznesowych – kierowca zabierze klienta z portu lotniczego oraz dowiezie pod wskazany adres. Należy też zaznaczyć, że transfer na lotnisko i z niego obejmuje większe trasy – pasażerowie mają szansę zamówić kurs do innego miasta, a także województwa.

Ceny transferu na lotnisko

Ze względu na jego liczne zalety i oferowane wysokie standardy podróży jasnym jest, taki transfer na lotnisko bywa nieco droższy od zwykłej taksówki. Jeśli jednak będziemy pamiętać o tym, że używając tej opcji możemy dotrzeć do oddalonych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się znaczące. Przejazd w granicach Krakowa to koszt około siedemdziesięciu PLN. Natomiast klienci wyruszający z Krakowa, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są też poznaniem Małopolski, mają możliwość skorzystania z kursów do pobliskich miast – między innymi Wieliczki.

You May Also Like