Hotel dla zwierząt – pupil pod profesjonalną opieką

17 grudnia 2018

Hotel dla zwierząt to wspaniała alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wakacje i nie możesz wziąć ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego psa! Co oferuje pet hotel?

Petsitting – indywidualna opieka nad zwierzęciem

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z najukochańszym pupilem w czasie urlopu lub służbowego wyjazdu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, a także czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje komfortowymi, klimatyzowanymi boksami. W ośrodku znajduje się do ośmiu oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy czworonóg jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem diety, jak i kwestii zdrowotnych. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Pet hotel – szeroki oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się szacunkiem oraz empatią w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na wszelkie potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość bawić się na łonie natury. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa psycholog zwierzęcy – zwierzęta mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Karma jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Hotel korzysta również z opieki weterynarza.

You May Also Like