Google radzi, czym się kierować przy zatrudnianiu firmy SEO?

4 grudnia 2022

Na https://tinyurl.com/y5by42r6 przeczytasz odpowiedź na pytanie, jak zatrudnić firmę SEO.

Jeśli masz swój biznes i zakładasz dla niego stronę firmową, zapewne po czasie zastanawiasz się, jakie działania podjąć, aby pojawiała się ona wysoko w rezultatach wyszukiwania. Wiadomo przecież, że w XXI w. widoczność w internecie jest jednym z fundamentów sukcesu, ponieważ to właśnie tu szereg klientów pierwszy raz zetknie się z twoją działalnością. Jak zatem zatrudnić rzetelną agencję SEO? Warto kierować się sugestiami profesjonalistów.

Jak znaleźć dobrą agencję SEO? Google przyszykowało o tym film

Nie można negować, iż cała branża SEO, to znaczy działań związanych z optymalizacją stron internetowych pod wyszukiwarki, pojawiła się i nieprzerwanie rozkwita zasadniczo wyłącznie za sprawą Google. Pomimo pojawienia się innych alternatyw, jak m.in. Yandex, Yahoo bądź Bing, wciąż kluczowe są pozycje uzyskane w wyszukiwarce firmy z Mountain View. Każdy zatem, kto chce być widocznym w sieci, musi spróbować powalczyć o swoje miejsce w top 10 w Google. W przypadku usług, w których występuje mocna konkurencja, z reguły nie jest to możliwe bez doradztwa specjalistów z firmy SEO. Google postanowiło pomóc tym, dla których pojęcie optymalizacji stron jest czymś zupełnie nowym, i nakręciło krótki kurs, jak zatrudnić dobrą firmę SEO.

Podstawowe cechy solidnej agencji SEO

Maile Ohye, pracownik, Google z przeszło 10-letnim stażem, punkt po punkcie objaśnia, jak rozpoznać rzetelną firmę SEO, wymieniając wśród najważniejszych cech m.in.:

  • rozpoczęcie optymalizacji i pozycjonowania od dogłębnego audytu strony,
  • umiejętność oceny czasu i budżetu potrzebnego do zakończenia zakładanych działań,
  • udzielenie stronie opieki technicznej oraz prowadzenie działań nad zwiększeniem jej użyteczności,
  • stała kontrola stanu strony i okresową analizę jej statystyk,
  • udzielenie witrynie opieki technicznej i praca nad zwiększeniem jej użyteczności,
  • dbałość o ogólną widoczność strony internetowej, a nie tylko pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy.

Pracownica Google zaznacza też, iż dobra agencja SEO nigdy nie obieca znakomitych wyników z dnia na dzień, bo optymalizacja strony www jest procedurą długotrwałym, w wielu przypadkach dającą pierwsze rezultaty najczęściej po kilku miesiącach działań.

You May Also Like