Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

5 października 2021

Catering na wesele - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby bądź komunie, od lat przestały być organizowane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko blisko stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować jadłospisu, a potem naszykować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Planowanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, dobór dekoracji sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, że stoliki będą pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania będą apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie donosić gościom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering weselny – potrawy pasujące do stylistyki przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się swoimi zasadami, zarówno w sferze atrakcji dla gości, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowany uprzednio spis sugerowanych dań głównych, zakąsek i napojów zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście skompilować jadłospis z proponowanych potraw. Powinno się jednakże zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta podejmują się przygotowania indywidualnych kompozycji dań.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like