Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

19 listopada 2022

Dalsze informacje o cateringu okolicznościowym.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też poczęstować je smacznymi napojami i przekąskami. Możesz próbować przyszykować je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać. Ponadto to twoja uroczystość i chcesz się na niej doskonale bawić, a nie zamknąć się w kuchni albo udawać kelnera. Z tej przyczyny organizację menu na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest obecnie wymagane

Kiedy przywołuje się cateringu większość osób myśli wpierw o eventach firmowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników rozpatrywał on opcję skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Tym bardziej, iż przez wiele lat usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a w szeregu przypadków także tych dużych, jeśli nie łączyło się to z wynajmem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy wygodniej będzie urządzić event we własnym ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce zamówione menu.

Menu dopasowane do portfela osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą na każde rodzinne święto. Doświadczeni kucharze bez problemu przyrządzają dania harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, urodzinowy czy na chrzciny. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę zalecamy postawić na taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do życzeń i możliwości finansowych zamawiającego, a także wszechstronnie obsłużyć imprezę, między innymi pomagając w rozstawieniu i udekorowaniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like