Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

20 października 2022

Lato obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie imprezy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy co rusz w przeróżnych miastach w Polsce prowadzone są konferencje, benefisy czy bankiety. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – nieodzowny na prestiżowych bankietach

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik lub masz zamówioną salę na imprezę? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz musisz zadbać o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych przekąsek, gorących dań oraz napojów. Miej na uwadze, że w czasie prestiżowych bankietów nie godzi się postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i myśleć, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – odpowiedni układ stołów, stosowne akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy bez wątpienia docenią też, jeśli posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w topowych restauracjach.

Porady dotyczące posiłków i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Atutem korzystania z usługi cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje znakomite posiłki, ale też szczegółowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną przywiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uświetnić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, aby prześledzić z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, które napoje, potrawy oraz przekąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like