Biznesowa podróż do Krakowa? Wybierz Kraków Airport Taxi

24 lipca 2018

Na ruchliwych lotniskach złapanie taksówki może okazać się sporym problemem. O ile turyści czy tutejsi z danego miasta z pewnością się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć poważne problemy – ich wizyta w tym mieście jest zazwyczaj wszak organizowana z dużą dokładnością. Warto zatem wcześniej pamiętać o transporcie na miejsce. Przedsiębiorstwa świadczące podobne usługi działają we wszystkich miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w stolicy, Łodzi oraz w Krakowie. Warto przy tym zaznaczyć, że te przedsiębiorstwa wyróżniają się nie tylko możliwością zamówienia transportu na określoną porę – mają poza tym mnóstwo innych plusów. Czemu więc powinniśmy postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Plusem usługi Kraków Airport Taxi jest też klasa samochodów – firma ją oferująca stosuje jedne a najlepszych modeli Mercedesa i pozostałych uznanych producentów aut. Nie bez znaczenia jest również fakt, że stawiając na tę formę przewozu nie trzeba dzielić miejsca z pozostałymi ludźmi – samochód zarezerwowany jest jedynie dla nas i partnera biznesowego. Warto nadmienić także o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po Krakowie – dostępne będzie bowiem zamówienie kursu do innych miejscowości w regionie lub dalej.

Kraków Airport Taxi – koszty

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i biur spółek, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy wyższej niż 100 zł. Na nieco większe koszty powinniśmy być gotowi, kiedy chcemy zlecić kurs do innego miasta leżącego w regionie. Na przykład, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 złotych – zależnie od tego, ile osób będzie przewożonych jednym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 złotych. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki na czas delegacji, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.

You May Also Like